PARTNERZY

Poza działalnością mającą na celu wsparcie prawne, merytoryczne i mentalne żołnierzy w walce z segregacją sanitarną obiecaliśmy również wsparcie innych środowisk walczących z bezprawiem wokół “pandemii”.

Poniżej publikujemy namiary na naszych przyjaciół, z którymi jednoczymy się w obronie przed dezinformacją i segregacją sanitarną. 

fundacja-nowe-spektrum

Fundacja Nowe Spektrum

Prezesem Fundacji Nowe Spektrum jest Grzegorz Płaczek. Polak, który aktywnie wspiera obywateli w radzeniu sobie segregacją sanitarną, oferując w tym pomoc prawną.

Czytaj więcej

Kancelaria Adwokacka Anna Rykowska

Adwokat Anna Rykowska prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką w Pruszkowie. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie, członkiem Komisji śledczej ds. pandemii powołanej przez Instytut Ordo Medicus.

Czytaj więcej

Stowarzyszenie Jaworzno

Kim jesteśmy? Przede wszystkim normalnymi ludźmi :), świadomymi obywatelami. Pracujemy, wychowujemy dzieci, tworzymy rodziny. Nasze działania mają na celu m.in. aktywizowanie mieszkańców Jaworzna i pomoc w powrocie do normalnego życia.

Czytaj więcej

Watahy Głosu Obywatelskiego

Watahy Głosu Obywatelskiego to oddolny ruch jednoczący ludzi, którzy odbudowują więzi społeczne. Wspólnie działają, planują, decydują. Wejdź w profil, by dowiedzieć się więcej o watahach.

Czytaj więcej

Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź i przyjaciele

Zajmują się sprawami z zakresu prawa cywilnego i szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź jako jedna z pierwszych Radców Prawnych od czasu wprowadzenia stanu epidemii, czynnie przeciwstawia się ograniczeniom praw i wolności obywatelskich. Na jej stronie znajdziesz bardzo dużo użytecznych dokumentów i pism.

Czytaj więcej

Lechistan Odrodzenie Gniezno

Stowarzyszenie, które publikuje informacje poświęcone Prawom Dzieci, Ochronie Dzieci i Rodów, Ochronie Przyrody, Słowiańskiemu Porodowi Lotosowemu, a ponadto istotne informacje aktualne oraz przekazy wedyjskie Przodków.

Czytaj więcej