bmdpp-aleks-sylwester

#ROZMOWA

Rozmowa chor. Aleksandra Siergieja z mł. chor. rez. Sylwestrem Zarzyckim. Budzimy świadomość w służbach mundurowych.

Temat szczepień w mediach odszedł na dalszy plan, ale nie w służbach mundurowych. Trwają nagonki na kolejne dawki. Żołnierze, którzy złożyli wypowiedzenie mają problem by wycofać swoje rezygnacje i powrócić czynnej służby. O tych i innych absurdach usłyszycie w rozmowie na poniższym wideo.

Dlaczego przebudzenie w służbach mundurowych jest tak istotne? Z bardzo prostego powodu. To właśnie wojskowi i policjanci zostaną skierowani przeciw narodowi, jeśli polskojęzyczny zarząd naszego kraju wyda polecenie pacyfikacji wolnych ludzi. Mundurowi, którzy jeszcze dzisiaj obawiają się okazać sprzeciw wobec niegodziwościom jakie ich spotykają muszą zrozumieć bardzo ważną rzecz. Ostatecznie i tak przegrają i stracą wszystko. Dlaczego? Odpowiedź w filmie.

WSPARCIE

Zapraszamy do wspierania naszego stowarzyszenia. Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc. To dzięki Waszym wpłatom możemy zapewniać ochronę prawną naszym członkom. To dzięki Wam możemy rozwijać naszą działalność na wielu poziomach. To dzięki Waszym słowom wsparcia mamy energię do pracy.