#LIVE

Organizmy żołnierzy mają stać się utylizatorem kolejnych dawek szprycy. Żołnierze bez dawki przypominającej ma być odsuwany od służby. Prezentujemy konkretne narzędzie, którym możecie się bronić. Adwokat Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź sporządziła pismo, które będzie Wam tarczą. Zanjdziecie je w zakładce dla narodu > wzory pism.

Jak się bronić? To proste. Jeśli otrzymacie rozkaz od przełożonego, który zobowiązuje Was do przyjęcia kolejnej dawki preparatu, to dajcie mu pismo, w którym tenże człowiek musi podpisać, że bierze na siebie pełną odpowiedzialność za brak skutków ubocznych po szczepieniu, a jeśli takie wystąpią, to zobowiązuje się wypłacić należne odszkodowania.

Jeśli tego nie zrobicie i przyjmiecie kolejną dawkę i ucierpicie… to będziecie mogli zapłakać jedynie do poduszki, bo nikt Wam nie wynagrodzi poniesionych strat.

Kolejna próba. Kolejny przesiew. Znów jest okazja, by sprawdzić, kto z dowódców jest pachołem globalistycznych tyranów, a kto spośród nas ma jaja i troszczy się o swoje zdrowie i rodzinę bardziej niż o posadkę. Wybierajcie, brońcie się i działajcie.

Prosimy też o jedno. Jeśli już jesteście świadomi… to uświadamiajcie. Udostępnijcie to nagranie, powiedzcie wszystkim, którzy muszą wiedzieć co nadchodzi… a raczej… co nadeszło i niebawem  będzie egzekwowane. Trąby jerychońskie muszą zabrzmieć głośniej niż kiedykolwiek. Od ciszy żadna cegła w murze niewoli nie pęknie.

WSPARCIE

Zapraszamy do wspierania naszego stowarzyszenia. Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc. To dzięki Waszym wpłatom możemy zapewniać ochronę prawną naszym członkom. To dzięki Wam możemy rozwijać naszą działalność na wielu poziomach. To dzięki Waszym słowom wsparcia mamy energię do pracy.